2 MIESIĄCE, KLEVE !

Dodał(a): 918242114


Województwo: Zachodniopomorskie
Miasto: Szczecin
Telefon: 91 383 91 00

Wyświetleń: 74

Medipe DE Spółka  z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.  współpracuje z zaufanymi Opiekunkami i Opiekunami osób starszych na terenie Niemiec. Zapewniamy im sprawdzone miejsca pracy, codzienne wsparcie i opiekę. Jesteś osobą empatyczną, wyrozumiałą i chętną do niesienia pomocy? Zależy Ci na wzajemnym szacunku? Dołącz do zespołu naszych Superbohaterek!

Zlecenie nr 26495

Data wyjazdu:  11.05. – 11.07.2018

Miejscowość: Kleve

Stawka: 1250 EUROOpis zlecenia:

Pan Otto przebywa w domu opieki, cierpi na demencję. Ma przyznaną 2 grupę inwalidzką. Podopieczny porusza się  ze wsparciem drugiej osoby. 2 razy dziennie w odwiedziny przychodzi się do niego z żoną.

Żona Podopiecznego ma demencję. Uważa, że jest w pełni samodzielna, jednak potrzebuje wsparcia podczas prowadzenia gospodarstwa domowego (sprzątanie, robienie zakupów). Sama jeszcze gotuje oraz jeździ samochodem.

Opiekun ma do dyspozycji oddzielny pokój w domu jednorodzinnym.

Obowiązki Opiekuna: otoczenia Podopiecznych całkowitą opieką, pranie, prasowanie, sprzątanie, robienie zakupów, odwiedzanie Podopiecznego wraz z jego żoną w domu starców.

 

Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym,
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą,
- prawo jazdy.Oferujemy:

- zarobki nawet do 1470 Euro,
- jedną czytelną umowę, przejrzyste zasady współpracy,
- aż 400 zł premii za polecenie Opiekunki/Opiekuna,
- bezpłatne podnoszenie kwalifikacji językowych i opiekuńczych,
- wsparcie na każdym etapie współpracy.


Zapraszamy do kontaktu:
tel. 91 383 91 00
e-mail:
rekrutacja@medipe.com
SMS
o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 
Odwiedź nas w jednym z naszych biur MEDIPE! Adresy na www.medipe.pl

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę MEDIPE DE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236A, NIP 8943049030 oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych).