Silveris – kolczyki, bransoletki, łańcuszki od najlepszych projektantów

Dodał(a): 526930004


Cena: 51zł
Województwo: Lubelskie
Miasto: Świdnik
Telefon: 732022226

Wyświetleń: 29
Napisz wiadomość

Szukasz nietypowej srebrnej biżuterii? Trafiłaś doskonale! W ofercie Silveris znaleźć możesz nietypową i elegancką srebrną biżuterię, w tym: kolczyki srebrne, bransoletki srebrne, zawieszki, broszki oraz łańcuszki srebrne. W ofercie posiadamy biżuterię z cyrkonią oraz kamieniami naturalnymi.

Polecamy bransoletki i łańcuszki z naturalnymi kamieniami dopasowanymi do Twojej osobowości. Wybierz łańcuszki z wyjątkowym agatem, opalem, malachitem, uleksytem, krzemieniem, turkusem czy koralem. W naszej ofercie znajdziesz także ekskluzywną biżuterię Noc Kairu czy Piasek Pustyni.

W Silveris jesteśmy prawdziwymi pasjonatami biżuterii srebrnej (oraz|a także) naturalnego piękna, dlatego nasza biżuteria to wysokiej jakości srebro oraz naturalne kamienie. Prezentujemy srebrną biżuterię na specjalne okazje: bale, bankiety czy imprezy okolicznościowe oraz na co dzień – do pracy, szkoły czy galerii handlowej.

Silveris to nietypowa srebrna biżuteria właśnie dla Ciebie! Zobacz naszą galerię biżuterii i wybierz tę bransoletkę lub ten łańcuszek, który najbardziej pasuje do Ciebie.