Silveris – kolczyki, bransoletki, łańcuszki od najlepszych projektantów

Dodał(a): 612424102


Cena: 51zł
Województwo: Lubelskie
Miasto: Świdnik
Telefon: 732022226

Wyświetleń: 40
Napisz wiadomość

Szukasz biżuterii srebrnej na prezent? Dobrze, że tu trafiłaś! W ofercie Silveris znajdziesz stylową i elegancką biżuterię srebrną, w tym: srebrne kolczyki, bransoletki broszki, łańcuszki i zawieszki. W ofercie posiadamy biżuterię z cyrkonią oraz kamieniami naturalnymi.

Szczególnie polecamy kolczyki i bransoletki z naturalnymi kamieniami dopasowanymi do Ciebie. Wybierz kolczyki z wyjątkowym turkusem, opalem, szafirem, malachitem, onyksem czy uleksytem. W Silveris znajdziesz również ekskluzywną biżuterię Noc Kairu czy Piasek Pustyni.

Jesteśmy prawdziwymi pasjonatami biżuterii srebrnej (oraz|a także) naturalnego piękna, dlatego biżuteria z naszej oferty to wysokiej jakości srebro oraz naturalne kamienie. Przygotowaliśmy biżuterię na specjalne okazje: bale, bankiety czy imprezy okolicznościowe oraz na co dzień – do pracy, szkoły czy galerii handlowej.

Silveris to ekskluzywna biżuteria srebrna właśnie dla Ciebie! Zobacz naszą galerię biżuterii i wybierz tę broszkę lub ten łańcuszek, który najbardziej pasuje do Twojej osobowości.