Auto holowanie pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych - Poznań, kraj

Dodał(a): 292826741


Cena: 150zł
Województwo: Wielkopolskie
Miasto: Poznań
Telefon: 692797137

Wyświetleń: 13
Napisz wiadomość

Nasza firma proponuje usługi przez cały tydzień, 24 godziny na dobę, dostosowując się do indywidualnych potrzeb każdego klienta.
Możemy zająć się określonym samochodem na drodze, ale możemy także przetransportować go do w pełni wyposażonego warsztatu. Jesteśmy w stanie zaproponować znakomite auta zastępcze, które spełnią potrzeby każdego kierowcy.

Od wielu lat zajmujemy się holowaniem samochodów o różnym charakterze, w tym także samochodów dostawczych, motocykli czy maszyn rolniczych. Szeroki zakres oferowanych przez nas usług odnosi się także do lakiernictwa czy blacharstwa – w zależności od aktualnych oczekiwań naszych klientów.

Błyskawicznie oceniamy stan techniczny danego pojazdu, biorąc pod uwagę określone usterki. Warto zaznaczyć, że nasi pracownicy posiadają ogromne doświadczenie w usługach z zakresu pomocy drogowej, dzięki czemu są w stanie podjąć się wielu zleceń.

Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i osoby kierujące większymi firmami, ponieważ możemy dopasować usługę do wymogów klienta.

Pomoc Drogowa Lidia Buda, Poznań, województwo wielkopolskie
Telefon: 692797137
WWW: holowanie.i-poznan.pl