Medcorp - sprzęt medyczny wysokiej jakości

Dodał(a): MedCorp


Telefon: 501 230 275

Wyświetleń: 193
Napisz wiadomość

Diagnostyka obrazowa w medycynie jest aktualnie niezwykle mocno rozwinięta. By jednak była przydatna, potrzebny jest niezawodny sprzęt.

Firma Medcorp to renomowany dostawca sprzętu bardzo wysokiej jakości, który pozwoli przeprowadzać diagnostykę na najwyższym poziomie. Co istotne, w ofercie firmy znalazły się również takie usługi, jak konfiguracja zakupionych urządzeń oraz szkolenia dla personelu , na których przekazywana jest wiedza odnośnie obsługi zakupionych . Decydując się na zakup urządzeń do diagnostyki obrazowej, można również liczyć na serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. W swojej ofercie firma ma aparaty USG, echokardiografy , a także papier do USG. Wszystkie urządzenia są w pełni sprawne oraz gwarantują najwyższą dokładność.

Siła firmy tkwi w świetnie do swojej pracy przygotowanym personelu, który posiada wielkie doświadczenie i niemałą wiedzę teoretyczną. Z chęcią odpowiada na wszystkie pytania zadawane przez klientów, pomagając podjąć decyzję. Medcorp to firma oferująca usługi na zaskakująco wysokim poziomie. Świetny wybór dla wszystkich poszukujących sprzętu do diagnostyki obrazowej odznaczającego się wysoką jakością. Ogromny wybór, atrakcyjne ceny i doradztwo na bardzo wysokim poziomie!


Kontakt:

Biuro MedCorp Polska
tel. 501 230 275
e-mail: arek@medcorp.pl
https://medcorp.pl/